gotowkanajuz.pl

Blog tematyczny o finansach i ekonomii

Biznes i Finanse

Gdzie oglądać mecze Barcelony na żywo?

Gdzie oglądać mecze Barcelony na żywo?

Barcelona, jedna z najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich na świecie, przyciąga wielu fanów z Polski i zainteresowanych oglądaniem jej meczów na żywo. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się różnym opcjom, gdzie można obejrzeć mecze Barcelony i jak znaleźć darmowe transmisje.

STS TV – Bezpłatne transmisje na żywo

Jednym z miejsc, gdzie można oglądać mecze Barcelony na żywo za darmo, jest STS TV. Aby uzyskać dostęp do transmisji, wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera STS i wprowadzić kod promocyjny MECZYKI. Po rejestracji, otrzymuje się również pakiet powitalny o wartości 1660 PLN, który zawiera zakład bez ryzyka, bonusy od trzech depozytów oraz bonus za wykonanie zadań.

Po zalogowaniu się na swoje konto STS, można oglądać mecze Barcelony na żywo bezpłatnie. Wystarczy postawić zakład o wartości co najmniej 2 PLN w ciągu ostatnich 24 godzin przed rozpoczęciem meczu. Dostęp do transmisji jest darmowy, a mecze można oglądać na stronie internetowej bukmachera lub w aplikacji mobilnej.

Canal+ Online – Platforma płatnych transmisji

Kolejną opcją, gdzie można oglądać mecze Barcelony na żywo, jest platforma Canal+ Online. Rejestrując się za pomocą odpowiedniego linku, można uzyskać dostęp do pakietu „Canal+”, który obejmuje transmisje meczów FC Barcelony zarówno w lidze hiszpańskiej, jak i w Lidze Mistrzów. Należy jednak zauważyć, że transmisje na Canal+ Online są płatne.

Pakiet „Canal+ Online” oferuje dostęp miesięczny za 69 PLN lub dostęp na pół roku za 59 PLN/msc (łącznie 354 PLN). W ramach tego pakietu, oprócz meczów Barcelony, można oglądać także inne wydarzenia sportowe, filmy, seriale i programy tematyczne.

Inni bukmacherzy – Darmowe transmisje na żywo

Oprócz STS, istnieje wiele innych bukmacherów, którzy oferują darmowe transmisje na żywo meczów Barcelony. Wymagane jest jednak założenie darmowego konta u danego bukmachera. Przykładowymi bukmacherami, gdzie można oglądać mecze Barcelony za darmo, są Superbet, Fortuna i Betclic.

Dokładne szczegóły dotyczące transmisji na żywo meczów Barcelony można znaleźć na stronach tych bukmacherów. Warto również zauważyć, że w niektórych przypadkach transmisje są dostępne po zalogowaniu się na konto i posiadaniu środków na koncie bukmachera lub po postawieniu zakładu w ciągu ostatnich 24 godzin. Zobacz więcej: https://www.meczyki.pl/porady/fc-barcelona-gdzie-ogladac/10.

Podsumowanie

Obejrzenie meczów Barcelony na żywo jest możliwe na różnych platformach. Darmowe transmisje można znaleźć na stronach bukmacherów takich jak STS, Superbet, Fortuna i Betclic. Płatne transmisje są dostępne na platformie Canal+ Online, a także na stacji Eleven Sports. Transmisje meczów Barcelony w ramach Ligi Mistrzów można oglądać na Polsat Sport Premium. Warto zwrócić uwagę na różne oferty i promocje, które mogą być dostępne w poszczególnych platformach i stacjach telewizyjnych.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij