Warunki pożyczki

Proces ubiegania się o pożyczkę online na GotówkaNaJuż.pl jest szybki i prosty, gdyż odbywa się w całości przez internet. Nie wymagamy poręczeń, ani żadnych zabezpieczeń. Decyzję o przyznaniu pożyczki dostaniesz od nas natychmiast po wypełnieniu wniosku.

Pożyczkę online w GotówkaNaJuż.pl otrzymasz jeśli:
 • ukończyłeś 20 lat,
 • masz nie więcej niż 80 lat,
 • posiadasz dowód osobisty i numer PESEL,
 • masz adres zameldowania na terenie kraju,
 • nie figurujesz w żadnej z baz dłużników.
 • masz numer telefonu i konto w banku,
 • otrzymujesz stały i regularny dochód.

Pożyczki internetowe udzielane za pośrednictwem GotówkaNaJuż.pl to:
 • Prostota dla Klienta – wniosek całkowicie online, bez wychodzenia z domu,
 • Uczciwość – otrzymasz wyłącznie obiektywne i rzetelne oferty kredytowe,
 • Szybkość – Twój wniosek będzie rozpatrzony niezwłocznie.

GotówkaNaJuż.pl działa zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania i weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników. Każdy wniosek o pożyczkę przez internet bez zaświadczeń jest jednak rozpatrywany indywidualnie.
Aby wziąć pożyczkę pozabankową poprzez GotówkaNaJuż.pl musisz:
1. Wybrać kwotę, której potrzebujesz i okres spłaty.
2. Wypełnić prosty formularz aplikacyjny – do jego uzupełnienia wystarczą Ci dane z dowodu osobistego.
3. Poczekać na rozpatrzenie wniosku.
4. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej w celu potwierdzenia swojej tożsamości masz do wyboru dwie możliwości:
 • przelanie 1 zł za pośrednictwem Blue Media,
 • podpisanie umowy (wcześniej otrzymasz ją również na swój adres mailowy żebyś mógł spokojnie się z nią zapoznać) i przekazanie jej kurierowi.


I to już wszystko! Gdy tylko przelew 1 zł albo umowa do nas dotrą natychmiast przekażemy Ci pieniądze. Możesz je również wypłacić czekiem GIRO w dowolnej placówce pocztowej. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Dokumenty:

Napisz e-maila

kontakt@gotowkanajuz.pl

Zadzwoń

(22) 113 44 38

Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00 – 17:00

Wskazane parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji publicznie dostępnych na stronie należącej do Aasa Polska S.A..

Twój Kredyt sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej oferty.

Administratorem danych osobowych jest Twój Kredyt sp. z o.o. . Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Twój Kredyt sp. z o.o.

W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Twój Kredyt sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Celem zbierania danych jest przygotowanie do zawarcia umowy pożyczki, w szczególności procesowanie wniosków o udzielenie pożyczek pozabankowych, w tym do kontaktowania się drogą telefoniczną i za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Jeżeli zechcą Państwo zrezygnować z otrzymywania w przyszłości wiadomości e-mail lub odbierania połączeń prosimy o kontakt na adres e-mail kontakt@gotowkanajuz.pl.

Twój Kredyt sp. z o.o. informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z Rapida Sp. z o.o.

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Poniżej prezentujemy ważną informację na moment wygenerowania z naszego systemu danych o całkowitym koszcie kredytu konsumpcyjnego (pożyczki) ponoszonym przez konsumenta wyrażonym jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Wartość ta może ulec nieznacznym zmianom (z uwagi na zmianę parametrów pożyczki) w stosunku do informacji wygenerowanej w innym czasie na wydruku oferty umowy pożyczki, którą Pożyczkodawca będzie Pani / Panu udostępniał jako ofertę zawarcia umowy. Prosimy o uważne sprawdzenie lub porównanie tychże informacji.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 79,09%. Rata miesięczna 361,88 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 537,04 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 3140 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 677,04 zł (stan na dzień 24.08.2018 r.).
Całkowite maksymalne RRSO dla pożyczki wynosi 247,64%.
Minimalny okres spłaty wynosi 180 dni, a maksymalny okres spłaty pożyczki to 732 dni.
Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).