Pożyczka dla zadłużonych w Rapida Money


Jeśli zalegasz ze spłatą zobowiązań w firmach pozabankowych, dobrym rozwiązaniem może być konsolidacja długów. Polega to na podjęciu pożyczki, z której regulujesz inne długi, a następnie spłacasz jedno zobowiązanie z niższą ratą miesięczną. Problemem jest jednak to, że banki nie udzielają pożyczek osobom z niską zdolnością kredytową. Rozwiązaniem jest jednak brytyjska firma Rapida Money, która oferuje pożyczkę dla osób zadłużonych.

Oferta pożyczki dla zadłużonych w Rapida Money

W tej firmie możesz pożyczyć od 2,500 do 25,000 PLN bez żadnych zaświadczeń. Zadłużenie i niska zdolność kredytowa nie wpływa na decyzję. Zobowiązanie możesz spłacać w terminie od jednego do pięciu lat. Dużym atutem tej oferty jest przystępna wysokość raty. Wskaźnik RRSO to 62,41%. W ten sposób, w firmie Rapida Money możesz uzyskać środki potrzebne na spłatę innych zadłużeń. Oczywiście dokładny cel na jaki przeznaczysz pieniądze zależy wyłącznie od Ciebie.

Warunkiem otrzymania pożyczki jest gwarant

Żadna z firm pozabankowych nie udziela tak dużych pożyczek bez żadnego zabezpieczenia. Nie inaczej jest w przypadku firmy Rapida Money. Tutaj, możesz otrzymać pieniądze mimo niskiej zdolności kredytowej oraz braku zaświadczeń o dochodach. Warunkiem przyznania pożyczki jest osoba gwaranta czyli poręczyciela. Gwarantem może być ktoś z rodziny lub znajomych w wieku od 18 do 75 lat. Oczywiście poręczyciel musi posiadać pozytywną historię kredytową, która będzie zabezpieczeniem dla udzielonej Tobie pożyczki.

Jak otrzymać pożyczkę w Rapida Money?

Wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć krótki wniosek online, w którym podasz osobę poręczyciela. Następnie, pracownik firmy skontaktuje się z Tobą i gwarantem, a także sprawdzi jego zdolność kredytową. Jeśli będzie ona wystarczająco dobra, otrzymasz pozytywną odpowiedź, a środki pojawią się na Twoim koncie bankowym w ciągu 48 godzin. Zwykle następuje to jednak w ciągu kilkunastu minut. Żyrant jest zatem jedynym wymaganiem do uzyskania pożyczki dla zadłużonych w Rapida Money.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>