Czy na dowód da się wziąć pożyczkę?

pozyczka na dowod

Zdążyliśmy przyzwyczaić się do tego, że rynek firm pozabankowych oferuje nam bardzo zróżnicowane produkty finansowe. Większość z nich można zaciągnąć w łatwy i szybki sposób, przy bardzo niewielkiej ilości formalności. Jednak, czy da się zaciągnąć pożyczkę tylko na dowód? Sprawdzamy!

Pożyczka na dowód – hit czy kit?

Trzeba przyznać, że pozyczka na dowod brzmi fantastycznie. Tylko, czy faktycznie coś takiego istnieje? W końcu banki przyzwyczaiły nas do tego, że trzeba spełnić wiele warunków i przejść długą weryfikację, by ubiegać się o kredyt lub pożyczkę. Nagle pojawiają się firmy pozabankowe, które oferują pożyczki na dowód. Czy to prawdziwa oferta, czy tylko tani chwyt reklamowy, który ma przyciągnąć klientów? Okazuje się, że faktycznie firmy pozabankowe mają w swojej ofercie pożyczki 5 powodów, dla których warto wziąć pożyczkę na dowód przez Internet na dowód i wcale to nie jest hit. Dlatego, jeśli interesuje kogoś produkt, o którego można łatwo się ubiegać, może wziąć pod uwagę właśnie pożyczki na dowód tożsamości.

Pożyczka na dowód – jak to wygląda w praktyce?

Z pewnością wiele osób teraz zadaje sobie pytanie, jak taka pozyczka na dowod wygląda. Co trzeba zrobić, by się o nią ubiegać? Tak naprawdę formalności związane z pożyczką na dowód zostały ograniczone do minimum, czyli by się o nią ubiegać, wystarczy ważny dowód osobisty. Nie trzeba prosić szefa o zaświadczenie o zatrudnieniu, nie musimy kserować umowy o pracę ani też drukować wyciągu z konta, by pożyczkodawca przekonał się, że mamy stałe źródło dochodu.

Nie jest też sprawdzana historia kredytowa ani zdolność kredytowa, co oznacza, że praktycznie każdy ma szansę otrzymać wsparcie finansowe w trudnych chwilach. Pożyczki na dowód udzielane są na bardzo różne kwoty, maksymalna sięgają pułapu kilku tysięcy. Oczywiście pożyczki chwilówki to pożyczki na krótki czas, więc trzeba liczyć się z tym, że pożyczkodawca w bardzo szybkim tempie upomni się o zwrot tego, co nam pożyczył. Dlatego wnioskując o kredyt, warto brać pod uwagę swoje możliwości finansowe.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>