Rynek pożyczkowy – Czym jest kredyt z żyrantem?

kredyt z żyrantem

Każdy z nas może kiedyś znaleźć się w trudniej sytuacji finansowej i potrzebować gotówki. Pytanie, skąd ją wziąć, gdy nie mamy oszczędności? Prosić o wsparcie rodzinę, czy może szukać pomocy w profesjonalnych instytucjach? Jeśli nie chcemy, aby przez pieniądze ucierpiały nasze relacje z bliskimi, to zdecydowanie lepiej poszukać pomocy w firmach pożyczkowych lub w bankach. Jakie produkty warto wziąć pod uwagę? Poniżej prezentujemy kilka ciekawszych zobowiązań.

Kredyt na raty online

Naszą pierwszą propozycją jest kredyt na raty online. Jak sama nazwa sugeruje, mamy do czynienia z produktem internetowym, więc aby się o niego ubiegać, potrzebujemy urządzenia z dostępem do sieci. Do wypełnienia wniosku możemy użyć dowolnego urządzenia – telefonu, tabletu, czy nawet notebooka, ważne, by zapewniał nam stałe połączenie z Internetem.

Kredyt z żyrantem

Dla miłośników tradycyjnych produktów oferujemy kredyt z żyrantem. Kiedyś taki produkt można było znaleźć w każdym banku. Dziś również firmy pożyczkowe mogą udzielić kredytu z żyrantem. Na czym on polega? To zobowiązanie dla osób, które nie mają zdolności kredytowej. Żyrant występuje w formie poręczenia za kredytobiorcę i zobowiązuje się spłacić za niego zobowiązanie, gdy on tego nie będzie robił. Tego typu zobowiązania wiążą się z dużą odpowiedzialnością, dlatego warto się dobrze zastanowić, czy chcemy narażać swoich bliskich na ewentualne straty finansowe.

Pożyczka na dowód online

Jeśli uznamy, że kredyt z żyrantem to nie jest dla nas dobre rozwiązanie, to może rozważymy pożyczkę na dowód online. Jej cechą charakterystyczną jest fakt, że dostępna jest od ręki. Wystarczy nam ważny dowód tożsamości, aby już się o nią ubiegać. Pożyczka na dowód dostępna jest online. Nie musimy nawet ruszać się z domu, żeby wypełnić wszystkie potrzebne dokumenty. Wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, wypełnić odpowiedni wniosek i odesłać go do rozpatrzenia. W ciągu kilku godzin dowiemy się, czy pożyczka została nam przyznana.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>